Witaj na mojej stronie!

 

Mam na imię Alicja, z wykształcenia jestem dietetykiem, a także certyfikowaną akupunkturzystką, naturoterapeutką,  kosmetyczką i trenerem personalnym.

Od kilku lat interesuję się azjatycką pielęgnacją twarzy i ciała, wschodnim patrzeniem na sprawy związane ze starzeniem się skóry. Inspiruje mnie holistyczne podejście do ludzkiego organizmu i to jak na wygląd naszej skóry wpływa jego harmonijna praca. To jak wygląda nasza twarz i ciało jest odbiciem lustrzanym tego, co dzieje się w naszym organizmie.

Należy pamiętać,  że zabiegi medycyny estetycznej działają tylko na objawy defektów, nie wpływając na ich przyczynę. Żeby długo cieszyć się pięknym i młodym wyglądem należy zadbać o odpowiednią dawkę snu i ruchu, odpowiednie odżywianie organizmu, unikanie stresu, dobrze dobraną pielęgnacje skóry, a także holistyczne zabiegi odmładzające, w tym masaże twarzy, ciała i akupunkturę kosmetyczną.

Moje zabiegi w naturalny sposób pomogą Ci się pozbyć stresu i napięcia z organizmu, wygładzą zmarszczki i dodadzą energii.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą :)